Přímý výrobce reklamy.

Výroba reklamy

Tvoříme reklamu od grafického návrhu až po samotnou realizaci. Postaráme se o to, aby Vaše reklamy a velkoplošné tisky byly uměleckým dílem a je jedno, jestli se jedná o reklamní cedule, bannery nebo potisk textilu.

CENÍK TISKUPOPTÁVKA

Reklamní cedule

Chcete, aby Vás bylo vidět? Vyrobíme pro Vás reklamní poutače, vývěsní štíty nebo reklamní cedule. Cedule mohou být z PVC nebo hliníkových sendvičových desek, jsou lehké a odolávají povětrnostním podmínkám. Podle toho, kde bude reklamní cedule umístěna, zvolíme vhodný materiál a povrchovou úpravu.

GRAFICKÝ NÁVRH

TISK A VÝROBA

MONTÁŽ REKLAMY


Prezentační systémy a roll-upy

Postavte lidem svou reklamu do cesty! A stojany nasměrují zákazníky do Vaší prodejny nebo upozorní na zajímavou akci. Roll-up zase využijete jak na veletrhu nebo výstavě, tak i v prostorách firmy. Áčkové stojany i roll-upy jsou lehké a snadno přenosné.

Grafika a logotyp

Nejenže umíme reklamu vytisknout nebo polepit firemní automobil, vytvoříme pro Vás i grafický návrh nebo logo na míru. Náš grafik je připraven splnit každé Vaše přání. Dobře zvolené logo by mělo vystihnout skutečný charakter společnosti. Mělo by být nápadité, originální a zapamatovatelné. Uvažujete o změně firemního loga, nebo chcete nové logo? Grafiku a loga tvoříme nejen pro firmy, ale také pro sportovní kluby a další.


Potisk textilu

Chcete obléci své zaměstnance, obdarovat obchodní partnery nebo vyrážíte s partou na vodu a potřebujete potisk na trička? Potisk textilu provádíme za pomoci tlakového termolisu. Vybírat můžete ze široké škály barev a vzorů fólií, které jsou vysoce odolné a stálobarevné.

KLIENTSKÝ SERVIS

PO – PÁ 9:00 až 17:00

TELEFON

+420 773 381 800

E-MAIL

výroba
tisk@emmaprint.cz 

příjem faktur
faktury@emmaprint.cz 

TISKÁRNA

EMMA print s.r.o.
Stará Říše 49